Oddział PZHGP 0452 Mińsk Mazowiecki

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów


Wyniki współzawodnictwa Supermistrz 2020

Sekcja Mińsk

Sekcja Cegłów

Sekcja Stanisławów

Oddział – doliczono GMP gołębi dorosłych i młodych.


MŁODE OPEN

PZHGP Oddział 0452-Mińsk Mazowiecki, rok 2019.

  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Gołębi młodych       OPEN-10 1/3                                                            

Lp.   │ Nazwisko       Imie     │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/

1 Trójczak        Michał           10 10 10 10 10   50   1023.12  57.52  

2 Patocki Wojciech & Monika         10 10 10 10 10   50   1022.39  50.43   

3 Burzyński       Marcin          10 10 10 10 10   50    983.83  37.14 

4 Ośko         Hubert           10 10 10 10 10   50    981.20  45.25

5  Malinowski      Krzysztof         6 10 10 10 10   46    933.40  32.66  

6 Dębski          Dariusz         210 10 10 10  8   48    895.30  43.97  

7 Wojdyna         Grzegorz  10  8 10 10  8   46    879.18  36.98 

8 Raciborski      Sławomir         --10 10 10 10   40    871.17  40.19   

9 Komoda          Marcin           10 10  9 10  7   46    847.81  32.710 

10 Jackiewicz      Łukasz           10  96 10 10   45    839.84  25.611  

11 Stępień Bogdan  Emil             10 10  9 10  4   43    783.40  47.512 

12 Sęktas          Paweł            10  7  9 10  6   42    770.59  40.513  

13 Jaroń           Krzysztof        10 10 10  9  4   43    756.46  31.014  

14 Kowalczyk       Włodzimierz     10  4 10  7  8   39    748.68  23.915  

15 Abramowski      Paweł            10  3 10  6  8   37    704.07  27.316  

16 Wąsak           Łukasz           10  7 10  6  6   39    698.26  28.017  

17 Wrzalik         Michał           10 10  6  9  2   37    652.46  39.218  

18 Szczepański     Jerzy            10 10  7  5  4   36    628.46  41.819

19 Kępka           Arkadiusz        10 10 10  7 --37    617.50  47.020 

20 Lipiński        Paweł            --10 10 10 --30    575.87  38.321 

21 Andrasik        Wojciech         5  5 10  8  3   31    564.90  18.522 

22 Komoda          Aleksandra       10 10 --6  6   32    557.24  15.523 

23 Perzanowski     Mateusz          10 10  7  3  3   33    533.19  20.324 

24 Brodzik         Jerzy             9  5  4  7  4   29    525.65  42.625

25 Cichocki        Tadeusz           6 10 10  5 --31    499.00  25.226 

26 Wocial Paweł &  Ireneusz         10 10  9  3 --32    495.91  23.627

27 Ruta            Dariusz          10 10  3  5 --28    461.17  38.428

28 Stefaniuk       Mariusz          10 10 10 ----30    450.41  35.229

29 Walecki Mariusz Marlena          109  2  4 --25    391.00  35.030 

30 Krysik          Grzegorz         10  4  5 --4   23    387.31  29.931 

31 Jackowski       Karol            10 10  6 ----26    379.01  54.232  

32 Gręziak         Tomasz          10  2 10 ----22    339.07  25.033 

33 Zaboklicki      Adrian            7  3  4  2 --16    245.56  18.834

 34 Kozioł          Piotr           10  8 ------18    238.67  23.535 

35 Gąsiorowski     Artur            7 --2  2  2   13    231.55  34.236

36 Wójcik          Michał           --4 10 ----14    217.90  18.837

37 Milewski        Sławomir         10  6 ------16    213.87  27.538

38 Ruszczak        Janusz           10  5  1  0 --16    213.55  22.23938

39 Zatorski        Tadeusz           3 --7  1 --11    179.61  14.740  

40 Parzyszek       Radosław         3  2  6 ----11    163.62   9.341

41 Błażejczyk      Michał           3  4  2 ----9    127.68  15.34

42 Oklesiński      Marcin            8 --------8    104.92  17.8

43 Trębacz         Krzysztof         2  0  2  2  0    6    101.93   6.844

44 Polak           Andrzej           6 --------6     75.98   8.745

45 Kozanecki       Paweł            --1  3  0  0    4     68.14   8.246

46 Kwiatkowski     Karol             4 --------4     53.77  23.547

47 Filipiak        Waldemar          2 --------2     24.55   5.348

48 Standziak       Jakub          1 --------1     12.69   4.849

49 Redzik          Zenon             1 --------1     12.36   1.550

50 Pietrzak        Krzysztof         0 --------0      0.00   0.0


Młode GMP

Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           

Lp. Nazwisko, imie               Knk  Punkty                              

1 Trójczak Michał          20   785.77                            

2 Wrzalik Michał           21   766.22                             

3 Stępień Bogdan Emil       20   720.58                             

4 Patocki Wojciech & Mon  19   681.72                             

5 Wojdyna Grzegorz         18  651.84                            

6 Ruta Dariusz              16   613.58                             

7 Kępka Arkadiusz           17   604.59                             

8 Ośko Hubert             16   599.45    

9 Burzyński Marcin        16   598.27                             

10 Szczepański Jerzy      16   580.28                             

11 Dębski Dariusz             576.12                 

12 Malinowski Krzysztof       545.48                            

13 Lipiński Paweł             525.93                          

14 Jackowski Karol         14   498.05                     

15 Sęktas Paweł              14   488.62                            

16 Walecki Mariusz i Marl   12   436.82                         

17 Jaroń Krzysztof         12   427.15                             

18 Komoda Marcin            11   390.81                              

19 Brodzik Jerzy             10   362.25                             

20 Raciborski Sławomir        9   325.15                             

21 Gąsiorowski Artur    9   321.47      

22 Cichocki Tadeusz        9   319.00                            

23 Wąsak Łukasz               8   281.11 

24 Andrasik Wojciech          7   242.06                            

25 Gręziak Tomasz            7   235.36                             

26 Krysik Grzegorz            6   226.61                        

27 Zaboklicki Adrian       6   215.28

28 Ruszczak Janusz            6   211.18                         

29 Wocial Paweł & Ireneus     6   209.43                           

30 Jackiewicz Łukasz       6   205.11

31 Błażejczyk Michał        6   203.72                           

32 Kozioł Piotr                6   200.80                         

33 Abramowski Paweł          5   174.91                           

34 Stefaniuk Mariusz        5   171.91                              

35 Kowalczyk Włodzimierz     4   137.67                            

36 Kozanecki Paweł           4   135.74                            
37 Komoda Aleksandra         134.83         

38 Perzanowski Mateusz        109.34                             

39 Milewski Sławomir         103.20                             

40 Oklesiński Marcin    100.79                             

41 Wójcik Michał              39.6

42 Trębacz Krzysztof          33,88

 


kat. A 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A od 100 do 400 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Trójczak Michał │ 01 │ 403.98 │ 18 │

│ 2 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 404.76 │ 18 │

│ 3 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 584.30 │ 18 │

│ 4 │Sęktas Paweł │ 02 │ 719.88 │ 18 │

│ 5 │Krysik Grzegorz │ 01 │ 745.41 │ 18 │

│ 6 │Kępka Arkadiusz │ 01 │ 782.26 │ 18 │

│ 7 │Malinowski Krzysztof │ 02 │ 1127.19 │ 18 │

│ 8 │Przybylski Marek │ 01 │ 1155.06 │ 18 │

│ 9 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 1175.30 │ 18 │

│ 10 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 1291.38 │ 18 │

│ 11 │Jackowski Karol │ 01 │ 1318.01 │ 18 │

│ 12 │Wojdyna Grzegorz │ 01 │ 1422.66 │ 18 │

│ 13 │Szczepański Janusz │ 02 │ 1489.94 │ 18 │

│ 14 │Andrasik Wojciech │ 01 │ 1529.38 │ 18 │

│ 15 │Patocki Wojciech & Monika │ 02 │ 1583.94 │ 18 │

 

 

└──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘


kat B . 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B od 300 do 600 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Trójczak Michał │ 01 │ 183.73 │ 15 │

│ 2 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 435.71 │ 15 │

│ 3 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 443.54 │ 15 │

│ 4 │Kępka Arkadiusz │ 01 │ 542.93 │ 15 │

│ 5 │Krysik Grzegorz │ 01 │ 543.58 │ 15 │

│ 6 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 669.31 │ 15 │

│ 7 │Sęktas Paweł │ 02 │ 683.70 │ 15 │

│ 8 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 765.68 │ 15 │

│ 9 │Andrasik Wojciech │ 01 │ 1273.66 │ 15 │

│ 10 │Jackowski Karol │ 01 │ 1314.33 │ 15 │

│ 11 │Szczepański Janusz │ 02 │ 1447.48 │ 15 │

│ 12 │Kowalczyk Radosław │ 02 │ 1450.02 │ 15 │


Kat C. 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C pow. 500 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 751.23 │ 12 │

│ 2 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 778.73 │ 12 │

│ 3 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 830.01 │ 12 │

│ 4 │Malinowski Krzysztof │ 02 │ 840.46 │ 12 │

│ 5 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 1153.49 │ 12 │


kat M . 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M pow. 700 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 584.97 │ 6 │

│ 2 │Przybylski Jan │ 01 │ 591.17 │ 6 │


Wyniki współzawodnictwa Supermistrz 2019

Supermistrz Sekcja Mińsk Mazowiecki

Supermistrz Sekcja Cegłów

Supermistrz Oddziału


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału po weryfikacji w 2017r.

Gołębie dorosłe


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2015r - gołębie młode.


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2013r - gołębie dorosłe


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2012r - gołębie dorosłe.


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2012r - gołębie młode.