Oddział PZHGP 0452 Mińsk Mazowiecki

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów


Młode GMP

Klasyfikacja GMP 2019 rok. -------------------------------------------------------------------------------Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem Hod Sek Knk Punkty

1 Trójczak Michał 199 1 20 785.77

2 Wrzalik Michał 195 2 21 766.22

3 Stępień Bogdan Emil 217 1 20 720.58

4 Patocki Wojciech & Mon 265 2 19 681.72

5 Wojdyna Grzegorz 163 1 18 651.84

6 Ruta Dariusz 156 1 16 613.58

7 Kępka Arkadiusz 117 1 17 604.59

8 Ośko Hubert 272 2 16 599.45

9 Burzyński Marcin 185 2 16 598.27

10 Szczepański Jerzy 204 2 16 580.28

11 Dębski Dariusz 201 2 16 576.

12 Malinowski Krzysztof 280 2 15 545.48

13 Lipiński Paweł 149 2 14 525.93

14 Jackowski Karol 134 1 14 498.05

15 Sęktas Paweł 271 2 14 488.62

16 Walecki Mariusz i Marl 521 2 12 436.82

17 Jaroń Krzysztof 244 2 12 427.15

18 Komoda Marcin 986 2 11 390.81

19 Brodzik Jerzy 219 2 10 362.25

20 Raciborski Sławomir 262 2 9 325.15

21 Gąsiorowski Artur 192 1 9 321.47

22 Cichocki Tadeusz 128 1 9 319.00

23 Wąsak Łukasz 273 2 8 281.11

24 Andrasik Wojciech 123 1 7 242.06

25 Gręziak Tomasz 263 2 7 235.36

26 Krysik Grzegorz 140 1 6 226.61

27 Zaboklicki Adrian 122 1 6 215.28

28 Ruszczak Janusz 147 1 6 211.18

29 Wocial Paweł & Ireneus 153 1 6 209.43

30 Jackiewicz Łukasz 133 1 6 205.11

31 Błażejczyk Michał 188 1 6 203.72

32 Kozioł Piotr 99 2 6 200.80

33 Abramowski Paweł 279 2 5 174.91

34 Stefaniuk Mariusz 203 2 5 171.91

35 Kowalczyk Włodzimierz 139 1 4 137.67

36 Kozanecki Paweł 191 1 4 135.74

37 Komoda Aleksandra 138 1 4 134.83

38 Perzanowski Mateusz 247 1 3 109.34

39 Milewski Sławomir 256 2 3 103.20

40 Oklesiński Marcin 227 1 3 100.79

41 Wójcik Michał 119 1 1 39.61

42 Trębacz Krzysztof 120 1 1 3


kat. A 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A od 100 do 400 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Trójczak Michał │ 01 │ 403.98 │ 18 │

│ 2 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 404.76 │ 18 │

│ 3 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 584.30 │ 18 │

│ 4 │Sęktas Paweł │ 02 │ 719.88 │ 18 │

│ 5 │Krysik Grzegorz │ 01 │ 745.41 │ 18 │

│ 6 │Kępka Arkadiusz │ 01 │ 782.26 │ 18 │

│ 7 │Malinowski Krzysztof │ 02 │ 1127.19 │ 18 │

│ 8 │Przybylski Marek │ 01 │ 1155.06 │ 18 │

│ 9 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 1175.30 │ 18 │

│ 10 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 1291.38 │ 18 │

│ 11 │Jackowski Karol │ 01 │ 1318.01 │ 18 │

│ 12 │Wojdyna Grzegorz │ 01 │ 1422.66 │ 18 │

│ 13 │Szczepański Janusz │ 02 │ 1489.94 │ 18 │

│ 14 │Andrasik Wojciech │ 01 │ 1529.38 │ 18 │

│ 15 │Patocki Wojciech & Monika │ 02 │ 1583.94 │ 18 │

 

 

└──────┴────────────────────────────────────┴─────────┴───────────────┴─────┘


kat B . 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B od 300 do 600 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Trójczak Michał │ 01 │ 183.73 │ 15 │

│ 2 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 435.71 │ 15 │

│ 3 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 443.54 │ 15 │

│ 4 │Kępka Arkadiusz │ 01 │ 542.93 │ 15 │

│ 5 │Krysik Grzegorz │ 01 │ 543.58 │ 15 │

│ 6 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 669.31 │ 15 │

│ 7 │Sęktas Paweł │ 02 │ 683.70 │ 15 │

│ 8 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 765.68 │ 15 │

│ 9 │Andrasik Wojciech │ 01 │ 1273.66 │ 15 │

│ 10 │Jackowski Karol │ 01 │ 1314.33 │ 15 │

│ 11 │Szczepański Janusz │ 02 │ 1447.48 │ 15 │

│ 12 │Kowalczyk Radosław │ 02 │ 1450.02 │ 15 │


Kat C. 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C pow. 500 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Raciborski Sławomir │ 02 │ 751.23 │ 12 │

│ 2 │Wocial Paweł & Ireneusz │ 01 │ 778.73 │ 12 │

│ 3 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 830.01 │ 12 │

│ 4 │Malinowski Krzysztof │ 02 │ 840.46 │ 12 │

│ 5 │Szuba P. Rosochacki B. │ 01 │ 1153.49 │ 12 │


kat M . 2019

Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M pow. 700 km ┌──────┬────────────────────────────────────┬─────────┬───────────────┬─────┐ │ L.p. │ Nazwisko,Imie │Nr Sek. │ Coefficient │Konk │ ├──────┼────────────────────────────────────┼─────────┼───────────────┼─────┤ │ 1 │Iwańczuk Krzysztof │ 01 │ 584.97 │ 6 │

│ 2 │Przybylski Jan │ 01 │ 591.17 │ 6 │


Wyniki współzawodnictwa Supermistrz 2019

Supermistrz Sekcja Mińsk Mazowiecki

Supermistrz Sekcja Cegłów

Supermistrz Oddziału


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału po weryfikacji w 2017r.

Gołębie dorosłe


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2015r - gołębie młode.


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2013r - gołębie dorosłe


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2012r - gołębie dorosłe.


Wyniki uzyskane przez hodowców Oddziału w 2012r - gołębie młode.