Oddział PZHGP 0452 Mińsk Mazowiecki

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki dla gości


Gołębie dorosłe 2024 - listy dla gości

Lista konkursowa nr 1 z lotu Gąbin z dnia 21.08.2023 r.

Lista konkursowa nr 2 z lotu Izbica Kujawska z dnia 05.05.2024 r.

Lista konkursowa nr 3 z lotu Rumianek z dnia 19.05.2024 r.

Lista konkursowa nr 4 z lotu PRENZLAU I z dnia 26.05.2024 r.

Lista rejonowa z lotu Prenzlau 1 z dnia 26.05.2024 r.

Lista konkursowa nr 5 z lotu Prenzlau II z dnia 03.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 6 z lotu Rumianek II z dnia 09.06.2024 r.

Lista rejonowa nr 2 z lotu Prenzlau 2 z dnia 03.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 7 z lotu Garlstorf I z dnia 17.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 8 z lotu Prenzlau III z dnia 23.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 9 z lotu Prenzlau IV z dnia 29.06.2024 r.

Lista rejonowa z lotu Prenzlau III z dnia 13.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 10 z lotu Rumianek III z dnia 06.07.2024 r.

Lista rejonowa z lotu Prenzlau IV z dnia 29.06.2024 r.

Lista konkursowa nr 11 z lotu Trzemeszno z dnia 15.07.2024 r.

Lista konkursowa nr 12 z lotu Gardelegen II z dnia 15.07.2024 r.


Gołębie młode 2023 - wyniki dla gości

Lista konkursowa nr 1 z lotu Gąbin z dnia 21.08.2023 r.

Lista konkursowa nr 2 z lotu Izbica Kujawska z dnia 26.08.2023 r.

Lista konkursowa nr 3 z lotu Strzałkowo z dnia 03.09.2023 r

Lista konkursowa nr 4 z lotu Strzałkowo 2 z dnia 10.09.2023 r

Lista konkursowa nr 5 z lotu Strzałkowo 3 z dnia 17.09.2023 r


Gołębie dorosłe 2023 - wyniki dla gości

Lista konkursowa nr 1 z lotu Gąbin z dnia 30.04.2023 r.

Lista konkursowa nr 2 z lotu Izbica Kujawska z dnia 07.05.2023 r.

Lista konkursowa nr 3 z lotu Strzałkowo z dnia 14.05.2023 r.

Lista konkursowa nr 4 z lotu SZAMOTUŁY  z dnia 21.05.2023 r.

Lista konkursowa nr 5 z lotu PASEWALK  z dnia 28.05.2023 r.

Lista okręgowa nr 1 z lotu PASEWALK  z dnia 28.05.2023 r. –  oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 6 z lotu EBERSWALDE  z dnia 04.06.2023 r.

Lista okręgowa nr 2 z lotu EBERSWALDE  z dnia 04.06.2023 r. –  oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 7 z lotu SZAMOTUŁY 2 z dnia 11.06.2023 r.

Lista konkursowa nr 8 z lotu EBERSWALDE  z dnia 18.06.2023 r.

Lista okręgowa nr 3 z lotu EBERSWALDE 2  z dnia 18.06.2023 r. –  oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 9 z lotu SZAMOTUŁY 3 z dnia 25.06.2023 r.

Lista konkursowa nr 10 z lotu GARLSTORF z dnia 01.07.2023 r.

Lista rejonowa nr 5 z lotu Garstorf 1  z dnia 01.07.2023 r. –  oddziały 01, 02, 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 11 z lotu SZAMOTUŁY 4 z dnia 09.07.2023 r.

Lista konkursowa nr 12 z lotu GARLSTORF 2  z dnia 17.07.2023 r.

Lista rejonowa nr 6 z lotu Garstorf 2  z dnia 17.07.2023 r. –  oddziały 01, 02, 03, 0452, 0473


Klasyfikacja TYPOWANE dla sekcji

Przepraszam za moje roztargnienie.
Po naprawieniu problemu z przeliczaniem TYPOWANEGO GMP całkowicie zapomniałem o pierwszym locie w sekcjach, że on też był rozgrywany w tym systemie.
Dziś zamieszczam podsumowanie łacznie z pierwszym lotem dla wszystkich sekcji.

W przypadku pytań i watpliwości prosze o telefon.
Pozdrawiam Irek

Mińsk Mazowiecki

Halinów

Cegłów

Stanisławów

Stoczek Łukowski


Gołębie młode 2022 - wyniki dla gości

 

Lista konkursowa nr 1 z lotu Gąbin z dnia 14.08.2022 r.

 

Lista konkursowa nr 2 z lotu Gąbin z dnia 22.08.2022 r.

 

Lista konkursowa nr 3 z lotu Izbica Kujawska z dnia 28.08.2022 r.

Lista konkursowa nr 4 z lotu Trzemeszno z dnia 03.09.2022 r


Gołębie dorosłe 2022 - wyniki dla gości

Lista konkursowa nr 1 z lotu Gubin z dnia 01.05.2022 r.

Lista konkursowa nr 2 z lotu Izbica Kujawska z dnia 08.05.2022 r

Lista konkursowa nr 3 z lotu Trzemeszno z dnia 15.05.2022 r.

Lista konkursowa nr 4 z lotu Szamotuły 1 z dnia 22.05.2022 r.

Lista konkursowa nr 5 z lotu Eberswalde z dnia 29.05.2022 r

Lista okręgowa nr 1 z lotu Eberswalde z dnia 29.05.2022 r – oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 6 z lotu Pasewalk z dnia 05.06.2022 r

Lista okręgowa nr 2 z lotu Pasewalk z dnia 05.06.2022 r – oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 7 z lotu Anklam z dnia 12.06.2022 r

Lista okręgowa nr 3 z lotu Anklam z dnia 12.06.2022 r – oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 8 z lotu Anklam 2 z dnia 19.06.2022 r.

Lista okręgowa nr 4 z lotu Anklam 2 z dnia 19.06.2022 r – oddziały 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 9 z lotu Szubin 2 z dnia 25.06.2022 r.

Lista konkursowa nr 10 z lotu Godenstorf 1 z dnia 02.07.2022 r.

Lista konkursowa nr 11 z lotu Szamotuły 3 z dnia 10.07.2022 r.

Lista rejonowa nr 1 z lotu Godenstorf 1 z dnia 02.07.2022 r – oddziały 01, 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 12 z lotu Godenstorf 2 z dnia 17.07.2022 r.

Lista rejonowa nr 2 z lotu Godenstorf 2 z dnia 17.07.2022 r – oddziały 01, 03, 0452, 0473

Lista konkursowa nr 13 z lotu Szamotuły 4 z dnia 24.07.2022 r.

Lista konkursowa nr 14 z lotu Godenstorf 3 z dnia 01.08.2022 r.

Lista rejonowa nr 3 z lotu Godenstorf 3 z dnia 01.08.2022 r – oddziały 01, 03, 0452, 0473


Gołębie dorosłe 2021 - wyniki dla gości

Lista konkursowa z lotu Gubin z dnia 25.04.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Krośniewice z dnia 15.05.2021.

Lista konkursowa z lotu Inowrocław z dnia 23.05.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież z dnia 29.05.2021 r

Lista konkursowa z lotu TANTOW z dnia 06.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Pasewalk 1 z dnia 13.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież 2 z dnia 20.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież 3 z dnia 27.06.2021 r

Lista konkursowa z lotu Chodzież 4 z dnia 04.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Godenstorf 2 z dnia 10.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Tantow 2 z dnia 18.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Godenstorf 3 z dnia 24.07.2021 r

Lot nr 1 z miejscowości Gąbin z dnia 21.08.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 2 z miejscowości Brześć Kujawski z dnia 28.08.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 3 z miejscowości Brześć Kujawski z dnia 05.09.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 4 z miejscowości Inowrocław z dnia 11.09.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode


Listy konkursowe dla gości - gołębie młode 2020

Gąbin 16.08.2020

Gąbin 22.08.2020

Brześć Kujawski – 29.08.2020 r.

Inowrocław – 06.09.2020

Żnin – 13.09.2020 r.

Wągrowiec 20.09.2020 r. – lot okręgowy.


Listy konkursowe dla gości - gołębie dorosłe 2020

Gąbin 17.05.2020

Brześć Kujawski 24.05.2020 r.

Inowrocław 31.05.2020 R.

Chodzież 06.06.2020 r.

Pasewalk 1 – 14.06.2020

Pasewalk 2 – 22.06.2020

Pasewalk 1 – lista rejonowa – 14.06.2020

Pasewalk 3 – 28.06.2020

Pasewalk 2 –  lista rejonowa – 22.06.2020 r. 

Godenstorf 1 – 04.07.2020 r.

Pasewalk 3 – lista rejonowa – 28.06.2020 r.

Godenstorf 1 – lista rejonowa – 04.07.2020 r.

 

Chodzież 2 – 12.07.2020 r.

Godenstorf 2– 18.07.2020 r.

Godenstorf 2 – lista rejonowa – 18.07.2020 r.

Chodzież 3 – 26.07.2020 r.

Godenstorf 3–  01.08.2020 r.

Godenstorf 3 –  lista rejonowa – 01.08.2020 r.


Listy konkursowe dla Gości - 2019 Gołębie Młode

Lot Płock 1 – Gołębie Młode

Lot Płock 2 – Gołebie Młode


Listy konkursowe dla Gości - 2019

Lista Oddziałowa lot nr 1

Lista Oddziałowa lot nr 2

Lista Oddziałowa lot nr 3

Lista Oddziałowa lot nr 4

Lista Oddziałowa lot nr 5

Lista Oddziałowa lot nr 6

Lista Oddziałowa lot nr 7

Lista Oddziałowa lot nr 8

Lista Oddziałowa lot nr 9

Lista Oddziałowa lot nr 10

Lista Oddziałowa lot nr 11

Lista Oddziałowa lot nr 12

Lista Oddziałowa lot nr 13

Lista Oddziałowa lot nr 14


KAT A 2018


KAT B 2018


KAT C 2018


KAT M 2018


KAT 8/15 MŁODE 2018


KAT MŁODE OPEN 2018