Oddział PZHGP 0452 Mińsk Mazowiecki

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki dla gości


Gołębie dorosłe 2021 - wyniki dla gości

Lista konkursowa z lotu Gubin z dnia 25.04.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Krośniewice z dnia 15.05.2021.

Lista konkursowa z lotu Inowrocław z dnia 23.05.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież z dnia 29.05.2021 r

Lista konkursowa z lotu TANTOW z dnia 06.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Pasewalk 1 z dnia 13.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież 2 z dnia 20.06.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Chodzież 3 z dnia 27.06.2021 r

Lista konkursowa z lotu Chodzież 4 z dnia 04.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Godenstorf 2 z dnia 10.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Tantow 2 z dnia 18.07.2021 r.

Lista konkursowa z lotu Godenstorf 3 z dnia 24.07.2021 r

Lot nr 1 z miejscowości Gąbin z dnia 21.08.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 2 z miejscowości Brześć Kujawski z dnia 28.08.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 3 z miejscowości Brześć Kujawski z dnia 05.09.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode

Lot nr 4 z miejscowości Inowrocław z dnia 11.09.2021 r. - listy konkursowe – gołębie młode


Listy konkursowe dla gości - gołębie młode 2020

Gąbin 16.08.2020

Gąbin 22.08.2020

Brześć Kujawski – 29.08.2020 r.

Inowrocław – 06.09.2020

Żnin – 13.09.2020 r.

Wągrowiec 20.09.2020 r. – lot okręgowy.


Listy konkursowe dla gości - gołębie dorosłe 2020

Gąbin 17.05.2020

Brześć Kujawski 24.05.2020 r.

Inowrocław 31.05.2020 R.

Chodzież 06.06.2020 r.

Pasewalk 1 – 14.06.2020

Pasewalk 2 – 22.06.2020

Pasewalk 1 – lista rejonowa – 14.06.2020

Pasewalk 3 – 28.06.2020

Pasewalk 2 –  lista rejonowa – 22.06.2020 r. 

Godenstorf 1 – 04.07.2020 r.

Pasewalk 3 – lista rejonowa – 28.06.2020 r.

Godenstorf 1 – lista rejonowa – 04.07.2020 r.

 

Chodzież 2 – 12.07.2020 r.

Godenstorf 2– 18.07.2020 r.

Godenstorf 2 – lista rejonowa – 18.07.2020 r.

Chodzież 3 – 26.07.2020 r.

Godenstorf 3–  01.08.2020 r.

Godenstorf 3 –  lista rejonowa – 01.08.2020 r.


Listy konkursowe dla Gości - 2019 Gołębie Młode

Lot Płock 1 – Gołębie Młode

Lot Płock 2 – Gołebie Młode


Listy konkursowe dla Gości - 2019

Lista Oddziałowa lot nr 1

Lista Oddziałowa lot nr 2

Lista Oddziałowa lot nr 3

Lista Oddziałowa lot nr 4

Lista Oddziałowa lot nr 5

Lista Oddziałowa lot nr 6

Lista Oddziałowa lot nr 7

Lista Oddziałowa lot nr 8

Lista Oddziałowa lot nr 9

Lista Oddziałowa lot nr 10

Lista Oddziałowa lot nr 11

Lista Oddziałowa lot nr 12

Lista Oddziałowa lot nr 13

Lista Oddziałowa lot nr 14


KAT A 2018


KAT B 2018


KAT C 2018


KAT M 2018


KAT 8/15 MŁODE 2018


KAT MŁODE OPEN 2018